16. linea: Artziniega - Okondo - alavabus

16. LINEA: ARTZINIEGA-OKONDO    

Astelehenetik ostiralera lanegunetan

UDAKO ORDUTEGIA
7:45

Artziniega

Artziniega (Gas)

7:48 Llanteno
7:51

Menagarai

Ibaguen

7:54 Respaldiza 
* Murgia (Poligo)
7:57 Izoria (Olmos)
8:03

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

8:14

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

8:28 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

9:35

Artziniega

Artziniega (Gas)

9:38 Llanteno
9:41

Menagarai

Ibaguen

9:44 Arrespalditza
9:46 Murgia (Poligo)
9:47 Izoria (Olmos)
9:53

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

10:04

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

10:18 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

11:35

Artziniega

Artziniega (Gas)

11:38 Llanteno
11:41

Menagarai

Ibaguen

11:44 Arrespalditza 
11:46 Murgia (Poligo)
11:47 Izoria (Olmos)
11:53

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

12:04

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

13:05

Laudio

13:19 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

14:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

14:23 Llanteno
14:26

Menagarai

Ibaguen

14:29 Arrespalditza 
14:31 Murgia (Poligo)
14:32 Izoria (Olmos)
14:38

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

14:49

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

15:03

Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

17:30

Laudio

17:44 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

18:50

Artziniega

Artziniega (Gas)

18:53 Llanteno
18:56

Menagarai

Ibaguen

18:59 Arrespalditza 
19:01 Murgia (Poligo)
19:02 Izoria (Olmos)
19:08

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

19:19

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

19:33

Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

20:50

Artziniega

Artziniega (Gas)

20:53 Llanteno
20:56

Menagarai

Ibaguen

20:59 Arrespalditza 
21:01 Murgia (Poligo)
21:02 Izoria (Olmos)
21:08

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

21:19

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

21:33

Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

Astelehenetik ostiralera lanegunetan

NEGUKO ORDUTEGIA 
06:25

Artziniega

Artziniega (Gas)

06:28 Llanteno
06:31

Menagarai

Ibaguen

06:34 Arrespalditza
06:35 Izoria (Olmos)
06:41 Amurrio 

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

06:55

Laudio

07:09 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

07:45

Artziniega

Artziniega (Gas)

07:48 Llanteno
07:51

Menagarai

Ibaguen

07:54 Arrespalditza
* Murga (Poligo)
07:57 Izoria (Olmos)
08:03

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

08:14

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

08:28 Okondo**

 

* Hurbiltzea
**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

09:35

Artziniega

Artziniega (Gas)

09:38 Llanteno
09:41

Menagarai

Ibaguen

09:44 Arrespalditza 
09:46 Murga (Poligo)
09:47 Izoria (Olmos)
09:53

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

10:04

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

10:18 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

11:35

Artziniega

Artziniega (Gas)

11:38 Llanteno
11:41

Menagarai

Ibaguen

11:44 Arrespalditza
11:46 Murga (Poligo)
11:47 Izoria (Olmos)
11:53

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

12:04

Laudio (C. Roja)

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Las horas de paso por las paradas, salvo la de origen, son aproximadas.

06:55

Laudio

07:09 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

14:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

14:23 Llanteno
14:26

Menagarai

Ibaguen

14:29 Arrespalditza
14:31 Murga (Poligo)
14:32 Izoria (Olmos)
14:38

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

14:49

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

15:03 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

16:15

Artziniega

Artziniega (Gas)

16:18 Llanteno
16:21

Menagarai

Ibaguen

16:24 Arrespalditza
16:26 Murga (Poligo)
16:27 Izoria (Olmos)
16:33

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

16:44

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

16:58 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

17:30

Laudio

17:44 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

18:50

Artziniega

Artziniega (Gas)

18:53 Llanteno
18:56

Menagarai

Ibaguen

18:59 Arrespalditza
19:01 Murga (Poligo)
19:02 Izoria (Olmos)
19:08

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

19:19

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

19:33 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

20:50 

Artziniega

Artziniega (Gas)

20:53 Llanteno
20:56

Menagarai

Ibaguen

20:59 Arrespalditza 
21:01 Murga (Poligo)
21:02 Izoria (Olmos)
21:08

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

21:19

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

21:33 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

Larunbat, igande eta jaiegunetan

UDAKO ORDUTEGIA
08:00

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

08:14 Okondo**

 

** Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

09:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

09:23 Llanteno
09:26

Menagarai

Ibaguen

09:29 Arrespalditza
09:30 Izoria (Olmos)
09:36

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

09:47

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

13:00

Laudio

13:14 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

14:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

14:23 Llanteno
14:26

Menagarai

Ibaguen

14:29 Arrespalditza
14:30 Izoria (Olmos)
14:36

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

14:47

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

15:05

Laudio

15:19  Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

16:25

Artziniega

Artziniega (Gas)

16:28 Llanteno
16:31

Menagarai

Ibaguen

16:34 Respaldiza 
16:35 Izoria (Olmos)
16:41

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

16:52

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

20:05

Laudio

20:19 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

21:25 

Artziniega

Artziniega (Gas)

21:28 Llanteno
21:31

Menagarai

Ibaguen

21:34 Respaldiza 
21:35 Izoria (Olmos)
21:41

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

21:52

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

Larunbat, igande eta jaiegunetan

NEGUKO ORDUTEGIA
08:00

Laudio (Gurutze Gorria)

Laudio

Laudio (Ugarte)

08:14 Okondo

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

09:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

09:23 Llanteno
09:26

Menagarai

Ibaguen

09:29 Arrespalditza
09:30 Izoria (Olmos)
09:36

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

09:47

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

13:00

Laudio

13:14 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

14:20

Artziniega

Artziniega (Gas)

14:23 Llanteno
14:26

Menagarai

Ibaguen

14:29 Arrespalditza
14:30 Izoria (Olmos)
14:36

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

14:47

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

15:05

Laudio

15:19  Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

16:25

Artziniega

Artziniega (Gas)

16:28 Llanteno
16:31

Menagarai

Ibaguen

16:34 Arrespalditza
16:35 Izoria (Olmos)
16:41

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

16:52

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

20:05

Laudio

20:19 Okondo**

 

**Geltokiak OKONDOn - Pastor, Ventilla, Zubidiarte, Jubilatuen Kluba, Kutxabank.

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira. 

21:25 

Artziniega

Artziniega (Gas)

21:28 Llanteno
21:31

Menagarai

Ibaguen

21:34 Arrespalditza
21:35 Izoria (Olmos)
21:41

Amurrio (Gasol)

Amurrio

Amurrio (S. Jose)

21:52

Laudio (Gurutze Gorria) 

Laudio

Laudio (Ugarte)

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.