6. linea: Gasteiz - Santi kurutze kanpezu - Lizarra - alavabus

6. LINEA: GASTEIZ - SANTI KURUTZE KANPEZU - LIZARRA  

Astelehenetik ostiralera lanegunetan

06:05 Gasteiz (Geltokia)
06:11 Gasteiz (Bastiturri)
06:13 Gasteiz (Epaitegiak)
06:18 Gasteiz (Unibertsitatea)
06:24 Argandoña
06:26 Andollu
06:27 Trokoniz
06:29 Ixona
06:31 Egileta
06:36 Azazeta
06:39 Birgara Goien
06:40 Birgara Barren
06:42 Maeztu
06:45 Atauri
06:48 Antoñana
06:53 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

07:50 Gasteiz (Geltokia)
07:56 Gasteiz (Bastiturri)
07:58 Gasteiz (Epaitegiak)
08:03 Gasteiz (Unibertsitatea)
08:09 Argandoña
08:11 Andollu
08:12 Trokoniz
08:14 Ixona
08:16 Egileta
08:21 Azazeta
08:24 Birgara Goien
08:25 Birgara Barren
08:27 Maeztu
08:30 Atauri
08:33 Antoñana
08:38 Santi Kurutze Kanpezu
08:41 Zúñiga
08:47 Acedo
08:51 Ancin
08:54 Mendilibarri
08:56 Murieta
08:59 Zufia
09:01 Zubielqui
09:07 Lizarra (Zezen P.)
09:09 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

08:05 Gasteiz (Geltokia)
08:11 Gasteiz (Bastiturri)
08:13 Gasteiz (Epaitegiak)
08:18 Gasteiz (Unibertsitatea)
08:24 Argandoña
08:26 Andollu
08:27 Trokoniz
08:29 Ixona
08:31 Egileta
08:36 Azazeta
08:39 Birgara Goien
08:40 Birgara Barren
08:42 Maeztu
08:45 Atauri
08:48 Antoñana
08:53 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

10:05 Gasteiz (Geltokia)
10:11 Gasteiz (Bastiturri)
10:13 Gasteiz (Epaitegiak)
10:18 Gasteiz (Unibertsitatea)
10:24 Argandoña
10:26 Andollu
10:27 Trokoniz
10:29 Ixona
10:31 Egileta
10:36 Azazeta
10:39 Birgara Goien
10:40 Birgara Barren
10:42 Maeztu
10:45 Atauri
10:48 Antoñana
10:53 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

13:20 Gasteiz (Geltokia)
13:26 Gasteiz (Bastiturri)
13:28 Gasteiz (Epaitegiak)
13:33 Gasteiz (Unibertsitatea)
13:39 Argandoña
13:41 Andollu
13:42 Trokoniz
13:44 Ixona
13:46 Egileta
13:51 Azazeta
13:54 Birgaara Goien
13:55 Birgara Barren
13:57 Maeztu
14:00 Atauri
14:03 Antoñana
14:08 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

14:55 Gasteiz (Geltokia)
15:01 Gasteiz (Bastiturri)
15:03 Gasteiz (Epaitegiak)
15:08 Gasteiz (Unibertsitatea)
15:14 Argandoña
15:16 Andollu
15:17 Trokoniz
15:19 Ixona
15:21 Egileta
15:26 Azazeta
15:29 Birgara Goien
15:30 Birgara Barren
15:32 Maeztu
15:35 Atauri
15:38 Antoñana
15:43 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

15:20 Gasteiz (Geltokia)
15:26 Gasteiz (Bastiturri)
15:28 Gasteiz (Epaitegiak)
15:33 Gasteiz (Unibertsitatea)
15:39 Argandoña
15:41 Andollu
15:42 Trokoniz
15:44 Ixona
15:46 Egileta
15:51 Azazeta
15:54 Birgara Goien
15:55 Birgara Barren
15:57 Maeztu
16:00 Atauri
16:03 Antoñana
16:08 Santi Kurutze Kanpezu
16:11 Zúñiga
16:17 Acedo
16:21 Ancin
16:24 Mendilibarri
16:26 Murieta
16:29 Zufia
16:31 Zubielqui
16:37 Lizarra (Zezen P.)
16:39 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

16:55 Gasteiz (Geltokia)
17:01 Gasteiz (Bastiturri)
17:03 Gasteiz (Epaitegiak)
17:08 Gasteiz (Unibertsitatea)
17:14 Argandoña
17:16 Andollu
17:17 Trokoniz
17:19 Ixona
17:21 Egileta
17:26 Azazeta
17:29 Birgara Goien
17:30 Birgara Barren
17:32 Maeztu
17:35 Atauri
17:38 Antoñana
17:43 Santi Kurutze Kanpezu
17:46 Zúñiga
17:52 Acedo
17:56 Ancin
17:59 Mendilibarri
18:01 Murieta
18:04 Zufia
18:06 Zubielqui
18:12 Lizarra (Zezen P.)
18:14 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

18:40 Gasteiz (Geltokia)
18:46 Gasteiz (Bastiturri)
18:48 Gasteiz (Epaitegiak)
18:53 Gasteiz (Unibertsitatea)
18:59 Argandoña
19:01 Andollu
19:02 Trokoniz
19:04 Ixona
19:06 Egileta
19:11 Azazeta
19:14 Birgara Goien
19:15 Birgara Barren
19:17 Maeztu
19:20 Atauri
19:23 Antoñana
19:28 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

21:05 Gasteiz (Geltokia)
21:11 Gasteiz (Bastiturri)
21:13 Gasteiz (Epaitegiak)
21:18 Gasteiz (Unibertsitatea)
21:24 Argandoña
21:26 Andollu
21:27 Trokoniz
21:29 Ixona
21:31 Egileta
21:36 Azazeta
21:39 Birgara Goien
21:40 Birgara Barren
21:42 Maeztu
21:45 Atauri
21:48 Antoñana
21:53 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

Larunbat, igande eta jaiegunetan

07:50 Gasteiz (Geltokia)
07:56 Gasteiz (Bastiturri)
07:58 Gasteiz (Epaitegiak)
08:03 Gasteiz (Unibertsitatea)
08:09 Argandoña
08:11 Andollu
08:12 Trokoniz
08:14 Ixona
08:16 Egileta
08:21 Azazeta
08:24 Birgara Goien
08:25 Birgara Barren
08:27 Maeztu
08:30 Atauri
08:33 Antoñana
08:38 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

09:50 Gasteiz (Geltokia)
09:56 Gasteiz (Bastiturri)
09:58 Gasteiz (Epaitegiak)
10:03 Gasteiz (Unibertsitatea)
10:09 Argandoña
10:11 Andollu
10:12 Trokoniz
10:14 Ixona
10:16 Egileta
10:21 Azazeta
10:24 Birgara Goien
10:25 Birgara Barren
10:27 Maeztu
10:30 Atauri
10:33 Antoñana
10:38 Santi Kurutze Kanpezu
10:41 Zúñiga
10:47 Acedo
10:51 Ancin
10:54 Mendilibarri
10:56 Murieta
10:59 Zufia
11:01 Zubielqui
11:07 Lizarra (Zezen P.)
11:09 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

13:35 Gasteiz (Geltokia)
13:41 Gasteiz (Bastiturri)
13:43 Gasteiz (Epaitegiak)
13:48 Gasteiz (Unibertsitatea)
13:54 Argandoña
13:56 Andollu
13:57 Trokoniz
13:59 Ixona
14:01 Egileta
14:06 Azazeta
14:09 Birgara Goien
14:10 Birgara Barren
14:12 Maeztu
14:15 Atauri
14:18 Antoñana
14:23 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

15:35 Gasteiz (Geltokia)
15:41 Gasteiz (Bastiturri)
15:43 Gasteiz (Epaitegiak)
15:48 Gasteiz (Unibertsitatea)
15:54 Argandoña
15:56 Andollu
15:57 Trokoniz
15:59 Ixona
16:01 Egileta
16:06 Azazeta
16:09 Birgara Goien
16:10 Birgara Barren
16:12 Maeztu
16:15 Atauri
16:18 Antoñana
16:23 Santi Kurutze Kanpezu
16:26 Zúñiga
16:32 Acedo
16:36 Ancin
16:39 Mendilibarri
16:41 Murieta
16:44 Zufia
16:46 Zubielqui
16:52 Lizarra (Zezen P.)
16:54 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

19:20 Gasteiz (Geltokia)
19:26 Gasteiz (Bastiturri)
19:28 Gasteiz (Epaitegiak)
19:33 Gasteiz (Unibertsitatea)
19:39 Argandoña
19:41 Andollu
19:42 Trokoniz
19:44 Ixona
19:46 Egileta
19:51 Azazeta
19:54 Birgara Goien
19:55 Birgara Barren
19:57 Maeztu
20:00 Atauri
20:03 Antoñana
20:08 Santi Kurutze Kanpezu
20:11 Zúñiga
20:17 Acedo
20:21 Ancin
20:24 Mendilibarri
20:26 Murieta
20:29 Zufia
20:31 Zubielqui
20:37 Lizarra (Zezen P.)
20:39 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.