6. linea: Gasteiz - Santi kurutze kanpezu - Lizarra - alavabus

6. LINEA: GASTEIZ - SANTI KURUTZE KANPEZU - LIZARRA  

Larunbat, igande eta jaiegunetan

06:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
06:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
06:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
07:00 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
07:08 Argandoña
07:10 Andollu
07:11 Trokoniz
07:13 Ixona
07:15 Egileta
07:20 Azazeta
07:23 Birgala Goien
07:24 Birgala Barren
07:26 Maeztu
07:29 Atauri
07:32 Antoñana
07:37 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

08:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
08:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
08:08 Vitoria-Gasteiz (Epitegiak)
08:15 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
08:23 Argandoña
08:25 Andollu
08:26 Trokoniz
08:28 Ixona
08:30 Egileta
08:35 Azazeta
08:38 Birgala Goien
08:39 Birgala Barren
08:41 Maeztu
08:44 Atauri
08:47 Antoñana
08:52 Santi Kurutze Kampezu
08:55 Zúñiga
09:01 Acedo
09:05 Ancin
09:08 Mendilibarri
09:10 Murieta
09:13 Zufia
09:15 Zubielqui
09:21 Lizarra (Zezen P.)
09:23 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

09:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
09:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:08 Vitoria-Gasteiz (Epitegiak)
09:15 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
09:23 Argandoña
09:25 Andollu
09:26 Trokoniz
09:28 Ixona
09:30 Egileta
09:35 Azazeta
09:38 Birgala Goien
09:39 Birgala Barren
09:41 Maeztu
09:44 Atauri
09:47 Antoñana
09:52 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

11:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
11:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
11:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
11:25 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
11:33 Argandoña
11:35 Andollu
11:36 Trokoniz
11:38 Ixona
11:40 Egileta
11:45 Azazeta
11:48 Birgala Goien
11:49 Birgala Barren
11:51 Maeztu
11:54 Atauri
11:57 Antoñana
12:02 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

13:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
13:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:15 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
13:23 Argandoña
13:25 Andollu
13:26 Trokoniz
13:28 Ixona
13:30 Egileta
13:35 Azazeta
13:38 Birgala Goien
13:39 Birgala Barren
13:41 Maeztu
13:44 Atauri
13:47 Antoñana
13:52 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

14:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
14:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
14:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
14:25 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
14:33 Argandoña
14:35 Andollu
14:36 Trokoniz
14:38 Ixona
14:40 Egileta
14:45 Azazeta
14:48 Birgala Goien
14:49 Birgala Barren
14:51 Maeztu
14:54 Atauri
14:57 Antoñana
15:02 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

15:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
15:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:25 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
15:33 Argandoña
15:35 Andollu
15:36 Trokoniz
15:38 Ixona
15:40 Egileta
15:45 Azazeta
15:48 Birgala Goien
15:49 Birgala Barren
15:51 Maeztu
15:54 Atauri
15:57 Antoñana
16:02 Santi Kurutze Kampezu
16:05 Zúñiga
16:11 Acedo
16:15 Ancin
16:18 Mendilibarri
16:20 Murieta
16:23 Zufia
16:25 Zubielqui
16:31 Lizarra (Zezen P.)
16:33 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

17:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
17:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:20 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
17:28 Argandoña
17:30 Andollu
17:31 Trokoniz
17:33 Ixona
17:35 Egileta
17:40 Azazeta
17:43 Birgala Goien
17:44 Birgala Barren
17:46 Maeztu
17:49 Atauri
17:52 Antoñana
17:57 Santi Kurutze Kampezu
18:00 Zúñiga
18:06 Acedo
18:10 Ancin
18:13 Mendilibarri
18:15 Murieta
18:18 Zufia
18:20 Zubielqui
18:26 Lizarra (Zezen P.)
18:28 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

19:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
19:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
19:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
19:20 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
19:28 Argandoña
19:30 Andollu
19:31 Trokoniz
19:33 Ixona
19:35 Egileta
19:40 Azazeta
19:43 Birgala Goien
19:44 Birgala Barren
19:46 Maeztu
19:49 Atauri
19:52 Antoñana
19:57 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

21:15 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
21:21 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
21:23 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
21:30 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
21:38 Argandoña
21:40 Andollu
21:41 Trokoniz
21:43 Ixona
21:45 Egileta
21:50 Azazeta
21:53 Birgala Goien
21:54 Birgala Barren
21:56 Maeztu
21:59 Atauri
22:02 Antoñana
22:07 Santi Kurutze Kampezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira

Larunbat, igande eta jaiegunetan

06:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
06:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
06:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
07:00 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
07:08 Argandoña
07:10 Andollu
07:11 Trokoniz
07:13 Ixona
07:15 Egileta
07:20 Azazeta
07:23 Birgara Goien
07:24 Birgara Barren
07:26 Maeztu
07:29 Atauri
07:32 Antoñana
07:37 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

09:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
09:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
09:15 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
09:23 Argandoña
09:25 Andollu
09:26 Trokoniz
09:28 Ixona
09:30 Egileta
09:35 Azazeta
09:38 Birgara Goien
09:39 Birgara Barren
09:41 Maeztu
09:44 Atauri
09:47 Antoñana
09:52 Santi Kurutze Kanpezu
09:55 Zúñiga
10:01 Acedo
10:05 Ancin
10:08 Mendilibarri
10:10 Murieta
10:13 Zufia
10:15 Zubielqui
10:21 Lizarra (Zezen P.)
10:23 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

13:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
13:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:15 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
13:23 Argandoña
13:25 Andollu
13:26 Trokoniz
13:28 Ixona
13:30 Egileta
13:35 Azazeta
13:38 Birgara Goien
13:39 Birgara Barren
13:41 Maeztu
13:44 Atauri
13:47 Antoñana
13:52 Santi Kurutze Kanpezu

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

15:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia)
15:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:25 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
15:33 Argandoña
15:35 Andollu
15:36 Trokoniz
15:38 Ixona
15:40 Egileta
15:45 Azazeta
15:48 Birgara Goien
15:49 Birgara Barren
15:51 Maeztu
15:54 Atauri
15:57 Antoñana
16:02 Santi Kurutze Kanpezu
16:05 Zúñiga
16:11 Acedo
16:15 Ancin
16:18 Mendilibarri
16:20 Murieta
16:23 Zufia
16:25 Zubielqui
16:31 Lizarra (Zezen P.)
16:33 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.

19:05 Gasteiz (Geltokia)
19:11 Gasteiz (Bastiturri)
19:13 Gasteiz (Epaitegiak)
19:20 Gasteiz (Unibertsitatea)
19:28 Argandoña
19:30 Andollu
19:31 Trokoniz
19:33 Ixona
19:35 Egileta
19:40 Azazeta
19:43 Birgara Goien
19:44 Birgara Barren
19:46 Maeztu
19:49 Atauri
19:52 Antoñana
19:57 Santi Kurutze Kanpezu
20:00 Zúñiga
20:06 Acedo
20:10 Ancin
20:13 Mendilibarri
20:15 Murieta
20:18 Zufia
20:20 Zubielqui
20:26 Lizarra (Zezen P.)
20:28 Lizarra

 

Jatorrizko ordutegiak izan ezik, gainerako geralekuetan dauden ordutegiak gutxi gorabeherakoak dira.