Línea 9: Vitoria-Gasteiz - Logroño - alavabus

 

9. LINEA: GASTEIZ - LOGROÑO    

 

Astelehenetik ostiralera lanegunetan

UDA - Apirilaren 16tik urriaren 31ra, biak barne
06:20 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
06:26 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
06:28 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
06:30 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko Atea)
06:59 Labastida
07:04 Ábalos
07:07 Samaniego
07:10 Leza (Ospitalea)
07:16 Laguardia (Hotel)
07:37 Logroño (Portales)
07:40 Logroño (Estación)

 

07:50 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
07:56 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
07:58 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
08:03 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
08:18 Ventas de Armentia
08:22 Argote / Albaina
08:33 Bajauri / Obecuri
08:38 Navarrete / Bernedo
08:48 Lapobación / Meano
08:54 Iekora
09:02 Oion-Oyón
09:12 Logroño (Portales)
09:15 Logroño (Estación)

 

08:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
08:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
08:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
08:10 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko Atea)
08:39 Labastida
08:44 Ábalos
08:47 Samaniego
08:50 Leza (Ospitalea)
08:56 Laguardia (Hotel)
09:17 Logroño (Portales)
09:20 Logroño (Estación)
09:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
09:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
09:13 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
09:28 Ventas de Armentia
09:36 Peñacerrada-Urizaharra
09:50 Leza (Ospitalea)
09:56 Laguardia
10:17 Logroño (Portales)
10:20 Logroño (Estación)
10:15 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
10:21 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
10:23 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
10:25 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko Atea)
10:54 Labastida
10:59 San Vicente de la Sonsierra
11:04 Ábalos
11:07 Samaniego
11:10 Leza (Ospitalea)
11:16 Laguardia (Hotel)
11:37 Logroño (Portales)
11:40 Logroño (Estación)
12:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
12:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
12:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
12:18 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
12:33 Ventas de Armentia
12:41 Peñacerrada-Urizaharra
12:55 Leza (Ospitalea)
13:01 Laguardia
13:22 Logroño (Portales)
13:25 Logroño (Estación)
13:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
13:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:58 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
14:13 Ventas de Armentia
14:21 Peñacerrada-Urizaharra
14:35 Leza (Hospital)
14:41 Laguardia
15:02 Logroño (Portales)
15:05 Logroño (Estación)
15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko Atea)
16:04 Labastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Ospitalea)
16:26 Laguardia (Hotel)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Estación)
17:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
17:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:18 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
17:33 Ventas de Armentia
17:41 Peñacerrada-Urizaharra
17:55 Leza (Ospitalea)
18:01 Laguardia
18:22 Logroño (Portales)
18:25 Logroño (Estación)
18:35 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
18:41 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
18:43 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
18:48 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
19:03 Ventas de Armentia
19:07 Argote / Albaina
19:18 Bajauri / Obecuri
19:23 Navarrete / Bernedo
19:33 Lapobación / Meano
19:39 Iekora
19:47 Oion-Oyón
19:57 Logroño (Portales)
20:00 Logroño (Estación)
19:30 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
19:36 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
19:38 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
19:40 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko Atea)
20:09 Labastida
20:14 San Vicente de la Sonsierra
20:19 Ábalos
20:22 Samaniego
20:25 Leza (Ospitalea)
20:31 Laguardia (Hotel)
20:52 Logroño (Portales)
20:55 Logroño (Estación)
21:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
21:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
21:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
21:23 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
21:38 Ventas de Armentia
21:46 Peñacerrada-Urizaharra
22:00 Leza (Ospitalea)
22:06 Laguardia
22:27 Logroño (Portales)
22:30 Logroño (Estación)

Astelehenetik ostiralera laneguntan

NEGUA - Azaroaren 1etik apirilaren 15era, biak barne
06:20 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
06:26 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
06:28 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
06:30 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
06:59 Bastida
07:04 Ábalos
07:07 Samaniego
07:10 Leza (Ospitalea)
07:16 Laguardia (Hotel)
07:37 Logroño (Portales)
07:40 Logroño (Geltokia)

 

08:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
08:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
08:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
08:10 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
08:39 Bastida
08:44 Ábalos
08:47 Samaniego
08:50 Leza (Ospitalea)
08:56 Laguardia (Hotel)
09:17 Logroño (Portales)
09:20 Logroño (Geltokia)

 

09:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
09:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
09:10 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
09:39 Bastida
09:44 Ábalos
09:47 Samaniego
09:47 Leza (Ospitalea)
09:56 Laguardia (Hotel)
10:17 Logroño (Portales)
10:20 Logroño (Geltokia)

 

10:15 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
10:21 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
10:23 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
10:25 Vitoria-Gasteiz G. Atea)
10:54 Labastida
10:59 San Vicente de la Sonsierra
11:04 Ábalos
11:07 Samaniego
11:10 Leza (Ospitalea)
11:16 Laguardia (Hotel)
11:37 Logroño (Portales)
11:40 Logroño (Geltokia)

 

12:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
12:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
12:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
12:15 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
12:44 Labastida
12:49 Ábalos
12:52 Samaniego
12:55 Leza (Ospitalea)
13:01 Laguardia (Hotel)
13:22 Logroño (Portales)
13:25 Logroño (Geltokia)

 

13:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
13:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:55 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
14:24 Labastida
14:29 Ábalos
14:32 Samaniego
14:35 Leza (Ospitalea)
14:41 Laguardia (Hotel)
15:02 Logroño (Portales)
15:05 Logroño (Geltokia)

 

15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
16:04 Labastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Ospitalea)
16:26 Laguardia (Hotel)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Geltokia)

 

17:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
17:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:15 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
17:44 Labastida
17:49 Ábalos
17:52 Samaniego
17:55 Leza (Ospitalea)
18:01 Laguardia (Hotel)
18:22 Logroño (Portales)
18:25 Logroño (Geltokia)

 

15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltoki) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
16:04 Bastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Ospitalea)
16:26 Laguardia (Hotel)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Estación)

 

15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
16:04 Bastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Ospitalea)
16:26 Laguardia (Hotel)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Estación)

 

Larunbat, igande eta jaiegunetan

UDA - Apirilaren 16tik urriaren 31ra, biak barne
08:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
08:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
08:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
08:10 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko atea)
08:39 Labastida
08:44 Ábalos
08:47 Samaniego
08:50 Leza (Ospitalea)
08:56 Laguardia (Hotel)
09:17 Logroño (Portales)
09:20 Logroño (Estación)
09:40 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
09:46 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:48 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
09:53 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
10:08 Ventas de Armentia
10:16 Peñacerrada-Urizaharra
10:30 Leza (Ospitalea)
10:36 Laguardia
10:57 Logroño (Portales)
11:00 Logroño (Estación)
11:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
11:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
11:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
11:13 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
11:28 Ventas de Armentia
11:32 Argote / Albaina
11:43 Bajauri / Obecuri
11:48 Navarrete / Bernedo
11:58 Lapobación / Meano
12:04 Iekora
12:12 Oion-Oyón
12:22 Logroño (Portales)
12:25 Logroño (Estación)

 

12:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
12:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
12:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
12:15 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko atea)
12:44 Labastida
12:49 San Vicente de la Sonsierra
12:54 Ábalos
12:57 Samaniego
13:00 Leza (Ospitalea)
13:06 Laguardia (Hotel)
13:27 Logroño (Portales)
13:30 Logroño (Estación)
13:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
13:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:58 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
14:13 Ventas de Armentia
14:21 Peñacerrada-Urizaharra
14:35 Leza (Ospitalea)
14:41 Laguardia
15:02 Logroño (Portales)
15:05 Logroño (Estación)
15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko atea)
16:04 Labastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Hospital)
16:26 Laguardia (Ospitalea)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Estación)
17:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
17:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:18 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
17:33 Ventas de Armentia
17:41 Peñacerrada-Urizaharra
17:55 Leza (Ospitalea)
18:01 Laguardia
18:22 Logroño (Portales)
18:25 Logroño (Estación)
17:30 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
17:36 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:38 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:43 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
17:58 Ventas de Armentia
18:02 Argote / Albaina
18:13 Bajauri / Obecuri
18:18 Navarrete / Bernedo
18:28 Lapobación / Meano
18:34 Iekora
18:42 Oion-Oyón
18:52 Logroño (Portales)
18:55 Logroño (Estación)
19:30 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
19:36 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
19:38 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
19:40 Vitoria-Gasteiz (Gazteluko atea)
20:09 Labastida
20:14 San Vicente de la Sonsierra
20:29 Ábalos
20:22 Samaniego
20:25 Leza (Ospitalea)
20:31 Laguardia (Hotel)
20:52 Logroño (Portales)
20:55 Logroño (Estación)
21:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
21:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
21:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
21:23 Vitoria-Gasteiz (Unibertsitatea)
21:38 Ventas de Armentia
21:46 Peñacerrada-Urizaharra
22:00 Leza (Ospitalea)
22:06 Laguardia
22:27 Logroño (Portales)
22:30 Logroño (Estación)

Larunbat, igande eta jaiegunetan

NEGUA - Azaroaren 1etik apirilaren 15era, biak barne
08:00 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
08:06 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
08:08 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
08:10 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
08:39 Labastida
08:44 Ábalos
08:47 Samaniego
08:50 Leza (Ospitalea)
08:56 Laguardia (Hotel)
09:17 Logroño (Portales)
09:20 Logroño (Geltokia)

 

09:40 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
09:46 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
09:48 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
09:50 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
10:19 Labastida
10:24 Ábalos
10:27 Samaniego
10:30 Leza (Ospitalea)
10:36 Laguardia (Hotel)
10:57 Logroño (Portales)
11:00 Logroño (Geltokia)

 

12:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
12:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
12:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
12:15 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
12:44 Labastida
12:49 San Vicente de la Sonsierra
12:54 Ábalos
12:57 Samaniego
13:00 Leza (Ospitalea)
13:06 Laguardia (Hotel)
13:27 Logroño (Portales)
13:30 Logroño (Geltokia)

 

13:45 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
13:51 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
13:53 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
13:55 Vitoria-Gasteiz G. Atea)
14:24 Labastida
14:29 Ábalos
14:32 Samaniego
14:35 Leza (Ospitalea)
14:41 Laguardia (Hotel)
15:02 Logroño (Portales)
15:05 Logroño (Geltokia)

 

15:25 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
15:31 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
15:33 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
15:35 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
16:04 Labastida
16:09 San Vicente de la Sonsierra
16:14 Ábalos
16:17 Samaniego
16:20 Leza (Ospitalea)
16:26 Laguardia (Hotel)
16:47 Logroño (Portales)
16:50 Logroño (Geltokia)

 

17:05 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
17:11 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
17:13 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
17:15 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
17:44 Labastida
17:49 Ábalos
17:52 Samaniego
17:55 Leza (Ospitalea)
18:01 Laguardia (Hotel)
18:22 Logroño (Portales)
18:25 Logroño (Geltokia)

 

19:30 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
19:36 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
19:38 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
19:40 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
20:09 Labastida
20:14 San Vicente de la Sonsierra
20:19 Ábalos
20:22 Samaniego
20:25 Leza (Ospitalea)
20:31 Laguardia (Hotel)
20:52 Logroño (Portales)
20:55 Logroño (Geltokia)

 

21:10 Vitoria-Gasteiz (Geltokia) 
21:16 Vitoria-Gasteiz (Bastiturri)
21:18 Vitoria-Gasteiz (Epaitegiak)
21:20 Vitoria-Gasteiz (G. Atea)
21:49 Labastida
21:54 Ábalos
21:57 Samaniego
22:00 Leza (Ospitalea)
22:06 Laguardia (Hotel)
22:27 Logroño (Portales)
22:30 Logroño (Geltokia)