13. línea: Boveda- Langraiz Oka - Vitoria-Gasteiz - alavabus

13.LINEA : BOVEDA - LANGRAIZ OKA - GASTEIZ    

Astelehenetik ostiralera lanegunetan

06:55 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
06:59 Billoda - Billoda
07:03 Trespuentes
07:09 Subillabide (Poligono)
07:17 Gasteiz (Gazteluko atea)
07:19 Gasteiz (Epaitegiak)
07:21 Gasteiz (Bastiturri)
07:27 Gasteiz (Geltokia) 

 

06:20 Boveda
06:23 Tobillas
06:25 Corro
06:28 San Millán de San Zadornil
06:30 Gurendes
06:32 Villanueva de Valdegovía
06:36 Villanañe
06:41 Espejo
06:44 Tuesta
06:48 Ges. de Añana
06:54 Paul
06:57 Pobes
07:03 Mandaita
07:06 Olabarri
07:09 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
07:15 Subillabide (Poligono)
07:23 Gasteiz (Gazteluko atea)
07:25 Gasteiz (Epaitegiak)
07:27 Gasteiz (Bastiturri)
07:33 Gasteiz (Geltokia) 

 

08:15 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
08:19 Billoda - Billoda
08:23 Trespuentes
08:29 Subillabide (Poligono)
08:37 Gasteiz (Gazteluko atea)
08:39 Gasteiz (Epaitegiak)
08:41 Gasteiz (Bastiturri)
08:47 Gasteiz (Geltokia) 

 

09:40 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
09:51 Billoda - Billoda (Erdiguneko enparantzan)
09:55 Trespuentes
10:01 Subillabide (Poligono)
10:09 Gasteiz (Gazteluko atea)
10:11 Gasteiz (Epaitegiak)
10:13 Gasteiz (Bastiturri)
10:19 Gasteiz (Geltokia) 

 

09:55 Boveda
09:58 Tobillas
10:00 Corro
10:03 San Millán de San Zadornil
10:05 Gurendes
10:07 Villanueva de Valdegovía
10:11 Villanañe
10:16 Espejo
10:19 Tuesta
10:23 Ges. de Añana
10:29 Paul
10:32 Pobes
10:38 Mandaita
10:41 Olabarri
10:44 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
10:50 Subillabide (Polígono)
10:58 Gasteiz (Gazteluko atea)
11:00 Gasteiz (Epaitegiak)
11:02 Gasteiz (Bastiturri)
11:08 Gasteiz (Geltokia) 

 

11:05 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
11:09 Billoda - Billoda
11:13 Trespuentes
11:19 Subillabide (Poligono)
11:27 Gasteiz (Gazteluko atea)
11:29 Gasteiz (Epaitegiak)
11:31 Gasteiz (Bastiturri)
11:37 Gasteiz (Geltokia) 

 

13:15 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
13:19 Billoda - Billoda 
13:23 Trespuentes
13:29 Subillabide (Poligono)
13:37 Gasteiz (Gazteluko atea)
13:39 Gasteiz (Epaitegiak)
13:41 Gasteiz (Bastiturri)
13:47 Gasteiz (Geltokia) 

 

13:50 Villanueva de Valdegovía
13:54 Villanañe
13:59 Espejo
14:02 Tuesta
14:06 Ges. de Añana
14:12 Paul
14:15 Pobes
14:21 Olabarri
14:24 Olabarri
14:27 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
14:33 Subillabide (Poligono)
14:41 Gasteiz (Gazteluko atea)
14:43 Gasteiz (Epaitegiak)
14:45 Gasteiz (Bastiturri)
14:51 Gasteiz (Geltokia) 

 

14:30 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
14:36 Subillabide (Poligono)
14:44 Gasteiz (Gazteluko atea)
14:46 Gasteiz (Epaitegiak)
14:48 Gasteiz (Bastiturri)
14:54 Gasteiz (Geltokia) 

 

Trespuentes

15:50 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
16:01 Billoda - Billoda (Erdiguneko enparantzan)
16:05 Trespuentes
16:11 Subillabide (Poligono)
16:19 Gasteiz (Gazteluko atea)
16:21 Gasteiz (Epaitegiak)
16:23 Gasteiz (Bastiturri)
16:29 Gasteiz (Geltokia) 

 

Trespuentes

17:15 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
17:21 Subillabide (Poligono)
17:29 Gasteiz (Gazteluko atea)
17:31 Gasteiz (Epaitegiak)
17:33 Gasteiz (Bastiturri)
17:39 Gasteiz (Geltokia) 

 

16:45 Boveda
16:48 Tobillas
16:50 Corro
16:53 San Millán de San Zadornil
16:55 Gurendes
16:57 Villanueva de Valdegovía
17:01 Villanañe
17:06 Espejo
17:09 Tuesta
17:13 Ges. de Añana
17:19 Paul
17:22 Pobes
17:28 Mandaita
17:31 Olabarri
17:34 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
17:40 Subillabide (Poligono)
17:48 Gasteiz (Gazteluko atea)
17:50 Gasteiz (Epaitegiak)
17:52 Gasteiz (Bastiturri)
17:58 Gasteiz (Geltokia) 

 

Trespuentes

20:10 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
20:14 Billoda - Billoda 
20:18 Trespuentes
20:24 Subillabide (Poligono)
20:32 Gasteiz (Gazteluko atea)
20:34 Gasteiz (Epaitegiak)
20:36 Gasteiz (Bastiturri)
20:42 Gasteiz (Geltokia) 

 

19:55 Boveda
19:58 Tobillas
20:00 Corro
20:03 San Millán de San Zadornil
20:05 Gurendes
20:07 Villanueva de Valdegovía
20:11 Villanañe
20:16 Espejo
20:19 Tuesta
20:23 Ges. de Añana
20:29 Paul
20:32 Pobes
20:38 Mandaita
20:41 Olabarri
20:44 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
20:50 Subillabide (Poligono)
20:58 Gasteiz (Gazteluko atea)
21:00 Gasteiz (Epaitegiak)
21:02 Gasteiz (Bastiturri)
21:08 Gasteiz (Geltokia) 

 

22:25 Villanueva de Valdegovía
22:29 Villanañe
22:34 Espejo
22:37 Tuesta
22:41 Ges. de Añana
22:47 Paul
22:50 Pobes
22:56 Mandaita
22:59 Olabarri
23:02 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
23:08 Subillabide (Poligono)
23:16 Gasteiz (Gazteluko atea)
23:18 Gasteiz (Epaitegiak)
23:20 Gasteiz (Bastiturri)
23:26 Gasteiz (Geltokia) 

 

Larunbat, igande eta jaiegunetan

08:20 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
08:24 Billoda - Billoda 
08:28 Trespuentes
08:40 Gasteiz (Gazteluko atea)
08:42 Gasteiz (Epaitegiak)
08:44 Gasteiz (Bastiturri)
08:50 Gasteiz (Geltokia) 

 

10:10 Villanueva de Valdegovía
10:14 Villanañe
10:19 Espejo
10:22 Tuesta
10:26 Ges. Añana
10:32 Paul
10:35 Pobes
10:41 Mandaita
10:44 Olabarri
10:47 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
11:01 Gasteiz (Gazteluko atea)
11:03 Gasteiz (Epaitegiak)
11:05 Gasteiz (Bastiturri)
11:11 Gasteiz (Geltokia) 

 

12:20 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
12:24 Billoda - Billoda 
12:28 Trespuentes
12:40 Gasteiz (Gazteluko atea)
12:42 Gasteiz (Epaitegiak)
12:44 Gasteiz (Bastiturri)
12:50 Gasteiz (Geltokia) 

 

14:10 Villanueva de Valdegovía
14:14 Villanañe
14:19 Espejo
14:22 Tuesta
14:26 Ges. Añana
14:32 Paul
14:35 Pobes
14:41 Mandaita
14:44 Olabarri
14:47 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
15:01 Gasteiz (Gazteluko atea)
15:03 Gasteiz (Epaitegiak)
15:05 Gasteiz (Bastiturri)
15:11 Gasteiz (Geltokia) 

 

16:00 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
16:04 Billoda - Billoda 
16:08 Trespuentes
16:20 Gasteiz (Gazteluko atea)
16:22 Gasteiz (Epaitegiak)
16:24 Gasteiz (Bastiturri)
16:30 Gasteiz (Geltokia) 

 

18:10 Villanueva de Valdegovía
18:14 Villanañe
18:19 Espejo
18:22 Tuesta
18:26 Ges. Añana
18:32 Paul
18:35 Pobes
18:41 Mandaita
18:44 Olabarri
18:47 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
19:01 Gasteiz (Gazteluko atea)
19:03 Gasteiz (Epaitegiak)
19:05 Gasteiz (Bastiturri)
19:11 Gasteiz (Geltokia) 

 

22:10 Langraiz (Udal. - Bar Correo - Vicuña)
22:14 Billoda - Billoda 
22:18 Trespuentes
22:30 Gasteiz (Gazteluko atea)
22:32 Gasteiz (Epaitegiak)
22:34 Gasteiz (Bastiturri)
22:40 Gasteiz (Geltokia)